Jesteś tutaj: Start / Aktualności

18 września 2023

Zajęcia z Judo

Zapraszamy serdecznie zainteresowanych do uczestnictwa w zajęciach Judo

Jak co roku wraz z rozpoczęciem roku szkolnego Pan Łukasz Nowak zaprasza Państwa dzieci do uczestnictwa w zajęciach Judo.

Zajęcia odbywać się będą w grupach wiekowych oraz w zależności od zaawansowania. Zajęcia odbywają się w trakcie przebywania dziecka w Przedszkolu.

Przedszkolaki – czwartek 14:45-15:15 i 15:15-16:45 koszt 80zł miesięcznie

Zaczynamy w pierwszym tygodniu Października

Zastrzegam, że godziny i dni mogą się zmienić wraz ze zmianą grafika użytkowania sal w szkole.

Pytania oraz zapisy tylko i wyłącznie u trenera prowadzącego Łukasza Nowak.

Przypominam, że osoby, które uczestniczyły w tamtym roku na zajęciach nie muszą się ponownie zapisywać.

Pozdrawiam Łukasz Nowak Judo Mizuka 698 659 682 lukasz.nowak@judomizuka.pl

10 września 2023

Ubezpieczenie na rok 2023/2024

Rada Rodziców wybrała ubezpieczenie w firmie Signal Iduna (podobnie jak w zeszłym roku).

Jeśli Państwa dziecko/dzieci uczęszcza/ją do naszego Przedszkola i/lub Szkoły można zawrzeć ubezpieczenie poprzez link:

Jeśli mają Państwo również dzieci nie uczęszczające do naszych placówek, a chcieliby państwo je ubezpieczyć, należy skorzystać z linku:

Warunki ubezpieczenia są takie same.

W załączeniu Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz ulotka.

30 sierpnia 2023

Talenciaki powracają!!!

Od 1 września rusza kolejna akcja LIDL Talenciaki!!!

Skrzynka na talenciaki będzie postawiona jak w tamtym roku na stoliku przy grupie I.

W poprzednim roku dzięki Państwa mobilizacji przedszkole wymieniło talenciaki na punkty, które zostały wymienione na nagrody m.in.: zestawy plastyczne i wiele innych nagród.

Liczymy na Państwa i w tym roku szkolnym!!!

26 listopada 2022

Plebiscyt Gazety Wrocławskiej na najlepszego nauczyciela roku – przedszkola

W dniu 25.11.2022 zakończył  się plebiscyt gazety wrocławskiej na najlepszego nauczyciela w powiatach. Nasze Panie mgr Monika Lorek oraz mgr Diana Riostkowska-Jaróżek z naszego przedszkola nr 2 uzyskały zaszczytne 1 i 3 miejsce.

Gratulujemy również Panią z Przedszkola nr 4 Pani mgr Wiolettcie Stysiał i Pani mgr Natalii Buczma za zajęcie 2 i 4 miejsca.

Gratulujemy!!!

16 listopada 2022

Komunikat punktów w sprawie wydawania jodu

Komunikat punktów w sprawie wydawania jodu na wypadek wystąpienia zdarzenia radiacyjnego.

Przyjęty plan ma charakter działania prewencyjnego, aby w przypadku wystąpienia zdarzenia radiacyjnego obywatele mieli świadomość, gdzie zgłosić się po preparat.

W załącznikach dokumenty dotyczące:

- punktów wydawania jodu

- ulotka i inne informacje dotyczące jodu

- zgoda rodziców

Bardzo proszę o zapoznanie się z dokumentacją.

Dyrektor Katarzyna Barylak
Przejdź do - Nabór na zajęcia JUDO MIZUKA w roku szkolnym 2022/2023
Przejdź do - Jak czytać emocje? Złość. Warsztaty dla dzieci w Księgarni Stanisława Krzyńska