Grupa III - Pszczółki

Dzień wiosny

13 marca 2024

Kino sferyczne

W środę do naszego przedszkola przyjechało mobilne kino sferyczne. Dzieci z grupy "Pszczółki" obejrzały wewnątrz kopuły przygodowy film w technice 3D pt. " Kaluokahina- zaczarowana rafa". Głębia oceanu i do tego obracający się obraz tworzyły niesamowite, realistyczne widowisko.

8 marca 2024

Karolina Turkiewicz
Przejdź do - Spotkanie z panem policjantem - tatą naszego kolegi- w ramach preorientacji zawodowej.
5 marca 2024

We wtorek 5.marca  w grupie III odbyło się spotkanie z panem policjantem z Komendy Kolejowej we Wrocławiu. Nasz gość ciekawie opowiadał o specyfice swojej pracy i zadaniach mniej znanych dzieciom. Pszczółki miały możliwość obejrzenia różnorodnego sprzętu używanego podczas różnych, czasem niebezpiecznych akcji, działań, jak również wyposażenia policjanta na służbie. Były to:  odznaka służbowa, notatnik służbowy, kajdanki, pałka, latarka, mundur ćwiczebny, furażerka- czapka policyjna. Ponadto dzieci zobaczyły także lusterko pirotechniczne, wykrywacz metalu oraz wyposażenie apteczki ratunkowej. Wiele emocji wywołało u dzieci odbijanie odcisków palców na karcie daktyloskopijnej.

Na zakończenie spotkania naszemu gościowi dzieci wręczyły Podziękowanie.

Jolanta Taurogińska
Przejdź do - Ćwiczenia gimnastyczne w grupie "Pszczółek".
5 marca 2024

Ćwiczenia gimnastyczne w grupie "Pszczółek".

Jolanta Taurogińska
Przejdź do - Warsztaty z pierwszej pomocy z misiem Edziem.
4 marca 2024

Warsztaty z pierwszej pomocy z misiem Edziem.

27 lutego 2024

Dzień Dinozaura