Jasełka z okazji Świąt Bożego Narodzenia w DOK grupy IV oraz grupy I " Sówki "

21 grudnia 2022

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Panie z grupy IV oraz grupy I w dniu 21 grudnia 2022 r. zorganizowały w Domu Kultury w Brzegu Dolnym przedstawienie jasełkowe.

O godzinie 15:30 na jasełka przybyli rodzice, dziadkowie.

Pani Dyrektor powitała przedszkolaków i przybyłych na jasełka gości oraz serdecznymi słowami i życzeniami rozpoczęła wspólne świętowanie.

Dzieci w uroczy i wzruszający sposób przedstawiły wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem w ubogiej szopie narodziło się Dzieciątko Jezus. Świąteczny nastrój podkreślała bogata scenografia oraz piękne kostiumy aktorów. Piękna inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością oraz sprawiły, że każdy mógł poczuć atmosferę świąt. Przedszkolaki śpiewem, tańcem oraz całym występem uświetniły wspólne świętowanie.

Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do wszystkich Pań z grup, które wykonały całą dekorację sceny oraz przygotowały dzieci do występu, przedszkolakom, którzy występowali w jasełkach oraz rodzicom zaangażowanym w przygotowanie przedstawienia.

Autor: Nauczycielki z grupy IV, I