Podsumowanie Powiatowego Przedszkolnego Konkursu Recytatorsko–Ekologicznego pt.: „Ziemię kochamy i o nią dbamy ”

26 maja 2022

Pod koniec kwietnia odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorsko- Ekologiczny organizowany przez Niepubliczne Przedszkole ,,Adaś "w Wołowie oraz Nadleśnictwo Wołów.

Nasze przedszkolaki również wzięły udział w w Konkursie.

Celem Konkursu było propagowanie wśród najmłodszych twórczości związanej z tematem ochrony gleby, wody, powietrza, fauny i flory oraz recyklingu.

Wszystkie dzieci wspaniale się zaprezentowały.

Laureaci, oraz uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe ufundowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Samorządowa RAZEM, oraz sadzonki drzew i nagrody o tematyce przyrodniczej ufundowane przez PGL LP Nadleśnictwo Wołów.

Jury po wysłuchaniu prezentacji utworów wyłoniło zwycięzców w 4 kategoriach wiekowych .

Przedstawicielami naszej placówki byli 2 chłopcy- z grupy I Oskar Such i z grupy III Karol Michalski.

Gratulujemy Oskarowi I miejsca w kategorii wiekowej 3- latków! Zachęcamy do dalszego udziału w konkursach.

Oskar, grupa I

Karol, grupa IV